InCoDa komt eraan: 21, 22 & 23 september. Meld je hier gratis aan!

  • verkoop@intr.nl
  • 088-0204000
PALLMANN Excentrische Schuurschijf Ø150mm K60

PALLMANN Excentrische Schuurschijf Ø150mm K60
PALLMANN Excentrische Schuurschijf Ø150mm K60
Inzoomen

PALLMANN Excentrische Schuurschijf Ø150mm K60

Klant worden

Productomschrijving

  • Diameter 150 mm, 8-gaats uitvoering
  • Korrel K60, geschikt voor tussenschuring
  • Excentrische werking voor een egaal schuurbeeld
  • Geschikt voor kantenschuurmachines met deze maatvoering

PALLMANN Excentrische Schuurschijf Ä150mm K60 - Schuurschijf kantenschuurmachine

De PALLMANN excentrische schuurschijf met korrel K60 en een diameter van 150 mm is een schuurschijf kantenschuurmachine met 8-gaats uitvoering, bedoeld voor de tussenschuring van randen en hoeken. Dit product is geschikt voor parketteurs die na een grovere schuurgang toewerken naar een gladder randoppervlak.

Gelijkmatige tussenschuring langs de randen

Net als op het grote vloeroppervlak is ook langs de randen een geleidelijke overgang tussen korrelgroftes van belang. De excentrische werking van deze schijf zorgt voor een egaal schuurbeeld zonder duidelijke schuursporen, wat aansluit op het resultaat elders op de vloer. Voor de parketteur betekent dit een consistente kwaliteit tussen het centrale vloerdeel en de randen.

Montage en bewaring van de schijf

De 8-gaats schijf wordt eenvoudig op de kantenschuurmachine bevestigd en is direct inzetbaar. De gaten ondersteunen de afvoer van schuurstof tijdens het werk. Bewaar ongebruikte schijven droog en vlak om vervorming te voorkomen.

Specificaties

Artikelnummer 6941366