Gebruik nu code: STEKEL bij een webshopbestelling van €750 of meer en ontvang een gratis Stekelroller t.w.v. €49,95! Bekijk daarnaast onze andere webshopacties.

  • verkoop@intr.nl
  • 088-0204000
Industriële stofzuiger Ronda 200H

Industriële stofzuiger Ronda 200H
Industriële stofzuiger Ronda 200H
Industriële stofzuiger Ronda 200H
Industriële stofzuiger Ronda 200H
Inzoomen

Productomschrijving

  • TNO gecertificeerd voor stofvrij werken
  • HEPA-filter klasse H filtert 99,995% van fijnstof (EN 60335-2-69)
  • Constant hoge zuigkracht: 1450 Watt en 29,5 kPa onderdruk
  • Ingebouwde schakelautomaat voor directe koppeling met handgereedschap

Industriële stofzuiger Ronda 200H - Industriële stofzuiger H-klasse

De Ronda 200H Power is een industriële stofzuiger H-klasse die specifiek is ontwikkeld voor professionals die dagelijks te maken hebben met grote hoeveelheden fijn of gevaarlijk stof. Deze bouwstofzuiger combineert een krachtige 1450 Watt motor met de nieuwste motortechnologie, wat resulteert in een uitzonderlijk hoge en constante zuigkracht. Dankzij het zelfreinigende tubefilter en de robuuste bouw is dit model geschikt voor zowel algemeen stofzuigen als het direct afzuigen vanuit handgereedschap. Ideaal voor parketteurs, vloerenleggers en projectinrichters die op locatie schoon en veilig willen werken.

Stofvrij werken bij schuur- en slijpwerkzaamheden

Bij het schuren van vloeren of het bewerken van hout, beton en andere materialen komt veel fijnstof vrij. Dit vormt niet alleen een gezondheidsrisico, maar zorgt ook voor extra schoonmaakwerk en vertraging op de bouwplaats. De Ronda 200H Power lost dit op met een HEPA-filter van stofklasse H, dat deeltjes vanaf 0,3 µm vasthoudt op een filteroppervlak van 1,1 m², beschermd door een metalen rooster. Hiermee is het toestel TNO gecertificeerd voor stofvrij werken en voldoet het aan de hoogste veiligheidseisen bij het werken met schadelijke stofdeeltjes. Zo kan de professional zonder zorgen werken aan projecten waar strenge normen gelden voor luchtkwaliteit en werkomgeving.

Eenvoudige bediening en onderhoudsvriendelijk gebruik

Naast de prestaties is ook het gebruiksgemak zorgvuldig doordacht. Dankzij de ingebouwde contactdoos met in-/uitschakelautomaat kan een aangesloten apparaat tot maximaal 2000 Watt automatisch worden gestart en gestopt: schakelt het handgereedschap uit, dan blijft de stofzuiger nog 7 tot 15 seconden nazuigen om restdeeltjes uit de slang te verwijderen. De filterreiniging vindt eenvoudig plaats tijdens gebruik, zonder dat het werk onderbroken hoeft te worden. Een soft-startmotor voorkomt piekbelasting bij het opstarten en een ingebouwd alarm waarschuwt bij een te lage luchtstroom, zodat filtervervuiling tijdig wordt opgemerkt. Met een gewicht van 15 kg blijft de machine bovendien gemakkelijk te verplaatsen tussen verschillende werklocaties.

De Ronda 200H Power wordt standaard geleverd met een volledige set accessoires, waaronder buizen, een slang en diverse mondstukken, zodat direct gestart kan worden op de werkvloer. Deze veelzijdigheid maakt het toestel niet alleen geschikt voor de bouw en parketbranche, maar ook voor andere sectoren waar hoge eisen worden gesteld aan veiligheid en prestaties bij het afzuigen van stof.

Specificaties

Artikelnummer 6506331
EAN 4026764828595