Over INTR.

INTR. is een landelijk opererende groothandel met een compleet assortiment voor professionele vloer- en raamafwerking voor de Woning-, Projectinrichting en Parketspeciaalzaken. De toegevoegde waarde van INTR. bestaat uit een klantgerichte benadering, optimale service en een uitgebreid assortiment van uitstekende producten in A-merken en private labels zoals Saffier vloeren, Nuance raamdecoratie en Wepro rail & roede en horrenprogramma. INTR. werkt voortdurend aan de verbetering van producten en diensten en streeft ernaar om samen met hun klanten “buitengewoon goed te zijn in alles voor binnen”. De hoofdvestigingen zijn gesitueerd in Asten & Deventer. Daarnaast zijn er INTR. Points in Assen, Den Bosch, Hoofddorp, Hengelo, Heerenveen, Hoogeveen, Nieuwegein, Nuth, Ridderkerk en Zwolle.

INTR. Living Interiors.

Heb je een vraag of opmerking laat het ons weten!
Bekijk hier onze algemene verkoop- en leveringsvoorwaarden.

Hoofdvestigingen
INTR. Deventer
Hamburgweg 8
7418 ES Deventer

INTR. Asten
Industrielaan 10
5720 BC Asten

T 088-0204000
E
 info@intr.nl



OPENINGSTIJDEN

maandag t/m vrijdag: 08.00 uur - 17.00 uur

ORGANISATIE
Directeur

Harry Elshof: h.elshof@intr.nl

Key-account manager
Ruud Huisman: r.huisman@intr.nl

Productmanagers
Vloeren & vloertechniek | Joost Heijnen: j.heijnen@intr.nl
Raamtechniek | Linda Halsema-Obdeijn: l.halsema@intr.nl

Marketing & Communicatie
Arnt Braakenburg: a.braakenburg@intr.nl
Jaimie Kuiper: j.kuiper@intr.nl

Debiteurenbeheer
Ans Bukkems: a.bukkems@intr.nl
Marga van de Heijden: m.vandeheijden@intr.nl

Verkoop binnendienst
verkoop@intr.nl

INTR. Points
INTR. Point Assen: assen@intr.nl
INTR. Point Den Bosch: denbosch@intr.nl
INTR. Point Heerenveen: heerenveen@intr.nl
INTR. Point Hoofddorp: hoofddorp@intr.nl
INTR. Point Hengelo: hengelo@intr.nl
INTR. Point Hoogeveen: hoogeveen@intr.nl
INTR. Point Nieuwegein: nieuwegein@intr.nl
INTR. Point Nuth: nuth@intr.nl
INTR. Point Ridderkerk: ridderkerk@intr.nl
INTR. Point Zwolle: zwolle@intr.nl

Laden
Laden